| Twix4Ever a întrebat:

Cum va pierdeti timpul?

7 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

In momentul asta ...citind intrebarea!
Ce ai spune daca ai pune intrebari atunci cand chiar ai nevoie de ajutor.
Poate altu are nevoie de ajutor si tu ii ocupi locul pe prima pagina.
Nu cred ca te intereseaza ca unu sta pe buda 1 ora sau altu 2 ore.

| Yoana a răspuns:

Imi fac temele, mai ies pe afara, stau pe calculator, fac curatenie!whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanez muste, dupa care le disec. Asa in rest, mai citesc cate o carte sau mai imi aduc aminte despre trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, ies pe afara, ma uit la televizor, ma joc la calculator, incep sa zambesc cand ma gandesc ce misto ar fi sa dispara toti evreii, masonii si cocalarii din lume, desenez si citesc (extrem de rar)

| kriystina19 a răspuns:

Din pacate cel mai lung timp pe care il pierd este atunci cand stau la o tigara in rest nu prea am timp de pierdut. Ce pacat.

| TheoThe a răspuns:

Pei.mie imi place la nebunie sa desenez, mai ies cu prietenii in oras, fac volei, ma uit la anime-uri, filme, teme(mai rar), pictez online pe PSIKO PAINT sau asa ceva. sper sa te fi ajutat in vreun fel.