| anonimanonima a întrebat:

Cum va simtiti cand pe nimeni nu mai intereseaza de voi.straight facesadcrying

Răspuns Câştigător
| daNNusa a răspuns:

Pff.am trecut prin asta! m-am simtit foarte prost, nu am reusit sa fiu "tapana" si am "cazut" pur si simplu.am cedat.ca sa zic asa.am inceput sa plang.ma gandeam ca nu am rost pe lumea asta! dar mi-am revenit! nimeni nu mai vorbea cu mine, nici macar cea mai buna prietena pe care o aveam s-a dat de partea celorlalti! dar nu fa greseala mea, sa plangi si sa te lasi "prada" si sa le dai satisfactie lor! mergi cu fruntea sus inainte si fa-i sa le para rau si sa se simta vinovati ca te-au lasat singura! :* sper ca ti-am fost de ajutor:* fundita?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu fac pe desteptul, dar trebuie sa intelegi ca pe aceasta lume, esti singur sau singura. Si daca este sa intereseze pe cineva de noi, doar pentru a profita, sau sa-si bata joc. Deci: Fa totul de unul singur cat se poate, restul ignora. Totul este asa de simplu, daca nu combini cu nimenea. Pa! Era sa uit: Fa-ti in jurul tau un fel de scut, in care va intra numai cine vrei tu. Si------gandeste cu mintea, nu cu sufletul. Pa!

| elena_3173 a răspuns:

Nasol, foarte nasol.Cateodata imi vine sa-i strang pe toti de gat si sa le spun cateva si apoi sa-mi iau ''campii ''...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura si ca naibastraight face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura.Desi sunt sigura ca nu exista macar o persoana pe care sa nu o intereseze de tine. Familia, prietenii. Daca nu ai prieteni, incearca sa-ti faci.Sa te apropii de niste persoane.Era un citat care m-a pus pe ganduri: Una dintre cele mai mari boli pe lumea asta este sa nu insemni nimic pentru nimeni.