| Jennelle a întrebat:

Cum va simtiti in siguranta?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Atunci cand sunt constienta ca pot face ceea ce vreau sa fac, dar mai ales, cand am facut si am vazut cu ochii mei, ceea ce am vrut sa fac.
Sentimentul de siguranta se afla in noi insine, cei din jurul nostru doar ne pot incuraja sa pornim din nou in cautarea si aflarea acestui sentiment.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că am situația sub control!
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cand sunt cu tatal meu.
*-*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Atunci cand am o persoana care ma poate proteja tongue

| Musique a răspuns:

Fiind sigură pe mine.

| RB26DETT a răspuns:

thinking pai in siguranta in trafic, intr-un volvo, desigur, acasa, sa stiu ca totul este in regula, la scoala, cum ca mi-am invatat tot si mi-am facut temele...

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Pai. Cand sunt cu prietenelle mele. Sau la scoala. Ce mai? Eu mereu ma simt in siguranta. Prea multa incredere in minehee hee
Bafta!

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Nu exista siguranta pe pamant happy

| Duucu a răspuns:

Cand ascult muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt acasa ma simt protejata si in siguranta.

| Assu53 a răspuns:

Alaturi de familie sua de prieteniwinking

| Zuupass a răspuns:

Pai cand imi zic in minte nu este real nimic ma rog in afara de criminali =]]

| byeddy a răspuns:

Cand sunt singur ma simt in siguranta

| NoNameInAction a răspuns:

Atunci cand am cartiile sigilate si nedeschise din biblioteca.