| Uw33Ty a întrebat:

Unde va simtiti mai in siguranta?

10 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Langa iubitul meubig grin

| NoChanceForUs a răspuns:

Hm...in pat cand dorm.Stiu ca acolo nu ma mai poate deranja decat ceasul care nu va suna in weekend.

| NoChanceForUs a răspuns:

Cu alte cuvinte...stati acasa, e cel mai calumea acolo!

| Karinakari99 a răspuns:

Acasa cu familia mea.

| BoGhDaN a răspuns:

Acasa

| Anonima_2658 a răspuns:

-acasa
unde cunosc lumea, si am incredere in cine trebuie
incaperea nu stiu...cred ca camera mea.

big grin

| selena_2212 a răspuns:

Un 10 pentru intrebare! Unde ma simt in siguranta?! Pai. de mult timp stau printre straini, am cunoscut sute de oameni si rai si buni, am fost prin sute de locuri si pot spune ca nici macar acasa langa parinti nu ma simt in siguranta! Pentru mine cel mai sigur si mai cald loc din lume e langa persoana care m-a crescut, nu mi-e mama, insa mi-a fost si-mi este mai mult decat o mama! E cea mai blanda femeie, mereu mi-a oferit dragoste, intelegere si caldura! Tocmai de aceea ma intorc cu drag la ea... Desi drumurile mereu sunt lungi, de sute, mii de km. insa nimic nu mi se pare greu sau departe cand stiu ca ii voi vedea ochii albastrii, ca vocea ei imi va mangaia sufletul si ca o voi putea imbratisa pe scumpa mea, pe batrana mea bunica!

| frumushika09 a răspuns:

In camera mea. Nu stiu de ce, dar parca simt o presiune in celelalte camere si in a mea ma simt linistita, lipsita de unele griji.

| D0zzz a răspuns:

La mare XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In baie, stiu ca acolo nu intra nimeni.