| alexandra199711812 a întrebat:

Cum vad voturile pe care mi le-au dat altii utilizatori? big grin funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Buna alexandra199711812,
Cum poti sa vezi voturile?
Simplu. Dai click pe vizualizare profil, apoi dai click la PUNCTAJ este dupa raspunsuri, raspunsuri castigatoare si intrebari. La punctaj scrie VIZITE, INTREBARI, RASPUNSURI, VOTURI, RASPUNSURI CASTIGATOARE, RASPUNSURI CONSIDERATE FOLOSITOARE... etc.

Bafta!
Si o zi splendida tuturor userilor!

4 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Te uiti la punctajul de la profilul tau

| Roメette a răspuns:

Buna.
Intrii pe Vizualizare Profil si ai acolo la ''Punctaj" :
Raspunsuri considerate folositoare:
Raspunsuri considerate nefolositoare:
Raspunsuri considerate amuzante:
Raspunsuri considerate inteligente:
Raspunsuri considerate stupide:

Si iti da numarul lor. Insa nu poti vedea ce utilizator ti-a dat votul pentru ca nu se poate happy

Funda?

| Mentaaaaa a răspuns:

Nu poti. Daca ar fi asa toata lumea ar da schimburi de stupid si alte chestii.

| CristinaCriss001 a răspuns:

Dai la vizualizare profil, adica profilul tau, apoi dedesubt unde scrie numarul de funde, intrebarile puse de tine si toate astea, este o banda portocalie unde scrie punctaj happy