| DamiPapucii a întrebat:

care sunt voturile?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună! E foarte simplu.
Există 5 feluri de voturi: folositor,nefolositor,amuzant,inteligent, stupid,iar toţi utilizatorii îşi doresc să aibă cât mai multe voturi de folositor, amuzant, inteligent şi cât mai puţine de nefolositor şi stupid. Sub fiecare răspuns sunt scrise numele voturilor şi un cerculeţ mic alb deasupra fiecăruia. Tu vei da click pe cerculeţul de deasupra votului care ţi se pare mai potrivit. După ce te-ai hotârât şi ai bifat ce ai vrut dai click pe semnul bifat(sau corect) pus într-un pătrat în dreapta răspunsului. Poţi da unul sau mai multe voturi, înainte să apeşi pe semnul corect, dar nu poţi alege 2 voturi contradictorii. De exemplu: Dacă bifezi nefolositor, iar apoi votezi folositor, nefolositor se autodebifează.
Succes! PaPa!

4 răspunsuri:
| denyiuly a răspuns:

Buna yoanna! voturile sunt folositor; nefolositor; inteleigent; amuzant si stupid.la fiecare vot de folositor si inteligent primesti cate 1punct, iar la fiecare funda 100puncte. sper ca raspunsul meu te-a ajutat intr-un fel.pa,pawave

| Radioactive a răspuns:

Se află sub fiecare răspuns şi au în dreptul lor scris: ''Răspunsul este: Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Stupid''. Tu selectezi pe cea pe care o consideri că să potriveşte răspunsului. Poţi vota orice răspuns de la orice întrebare, mai puţin ale tale. În acelaşi timp, poţi selecta mai multe răspunsuri, de exemplu: Stupid şi Nefolositor; Amuzant, Folositor şi inteligent ori Folositor şi Inteligent.

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! Voturile exprima parerea utilizatorilor despre raspunsul tau.La orice raspuns de-al tau vei primi folositor si inteligent daca raspunsul tau este bun, sau nefolositor si stupid daca raspunsul este unul prost.

| AddaXD a răspuns:

Voturile se dau pentru raspunsuri. Adica la fiecare raspuns sub el scrie : Folositor, Nefolositor, Inteligent, etc... Daca apesi pe una sau mai multe dintre ele si dai apoi pe bifa inseamna ca ai dat vot.