| d3javw a întrebat:

Cum vi se pare mai frumos.Cum era acum 7-8 ani cand eram toti pe afara in fata blocului sau prin curtea scoli jucandune cu pistoale cu bile,ascunsa, baba oarba, facand prostilaughingsau acum toti pusti cu tablete telefoane smechere vorbind doar de jocuri videohappy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

În trecut logic...

| me22 a răspuns:

Era mult mai frumos atunci... aia da distracție big grin Acum sunt multi fitosi mici care se cred mari și tari.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Lumea s-a schimbat enorm.Mai frumos era inainte, cand nu le pasa la copii de telefoane, calculatoare etc.