| NarcisSistul a întrebat:

Cum vi se pare melodia da` Cruz - Povestea unui suflet happylove struck? Mie imi place mult si mereu ma gandesc cum e sa plangi dupa o eventuala "fosta? happy e chiar asa de rau? happy

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E super melodia... te face sa te gandesti cu adevarat!cryingcryingcryingcryingsad daca ai iubit-o mult normal ca e ingrozitor.

| fluturas a răspuns:

Si mie imi place foarte multlove struck in general melodiile lui da'cruy sunt frumoasehappy

mda... uneori cred ca e destul de rau big grin

| traficanta a răspuns:

Pai banuiesc ca intrebarea asta e pentru baieti, noi si asa suferim destul happy

| Matzaa a răspuns:

Sincer cand am auzit melodia m`a bufnit plansul.
Pur si simplu te atinge la inima, si este atat de adevarata...

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Da e superba o ascult in fiecare zi sad pacat ca cateodata iubesti sincer si altcineva isi bate joc sad