| KiSS_4146 a întrebat:

Cum vi se pare mesengerul 10?
aparut nou?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Super il am
instaleazal love struck
iti dau multi mess
id meu lovemeplz_baby

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu l`am instalat azi, dar nu mi se pare cine stie cebig grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am ramas la 7 si inca imi place! laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Imi placelove struck... dar il prefer pe cel vechi...adica 8big grin

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu...nu folosesc...

| cyufulyky a răspuns:

Mie una nu-mi place... dar acum fiecare are o parere...winking

| Drauzy a răspuns:

Oficial yahoomessenger 10 nu este aparut... pe piata este lansata o versiune Pre-Alpha, mai exact 10.0.0.331. Si nu, nu a aparut din surse oficiale asa ca o downloadati pe propriul risc.
Am instalat-o si nu am fost foarte impresionat.
- are suport pentru mai multe limbi. Romana lipseste logic de alftel happy
- pot fi dezactivate Diagnostic Logs
- arata intr-un mod interesant cand prietenii din lista mea fac un Update
- fereastra principala se prezinta putin altfel, existand un buton special unde pot fi vazute toate updateurile prietenilor
cateva optiuni noi pentru Pingbox
au mai adaugat si cateva skinuri noi iar fereastra de conversatie si-a schimbat putin designul... raman la YahooMessenger 9 happy

| rosepassion a răspuns:

Destul d fain

| buburuzaucigasa a răspuns:

Hmmm... nu e prea diferit de 9 are doar cateva chestii in plus dar imi place il am instalat si eu.

| madamanu a răspuns:

Nu imi place deloc. eu personal inca il folosesc pe cel mai vechi... nu chiar cel mai vechi... e 8... happy

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Mi se pare ok. oarekm... ii putin inbunatatit...

| quintul a răspuns:

A aparut mess 10? eu am mess 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am... e mai misto decat 9, 8 si 7... e cel mai tare...eu il am de 2 saptamani... e super tare... ce bine ca l-au pus...

| justincase a răspuns:

Imi place ca are video call. webcam si microfon in aceeasi chestie si se misca mult mai bine webcamu. calitate sunet clar peste 9. si fullscreen la video mai bun