| Vlady96 a întrebat:

Cum vi se pare trupa 3OH! 3?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Super tare!
E una dintre trupele mele favorite tongue

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inca ma mir cat de diferiti sunt cei doi:unul superb si unul oribilstraight face
Ca muzica in afara de "Starstuck" nu imi place nimic

| kattya96 a răspuns:

Hmmmm sa fiu sincera, nu e genul meu preferat de muzica ceea ce canta ei. Insa primul cantec, acela cu Katty Parry a fost chiar misto. Imi plac si celelalte deci cred ca sunt OK happy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

E faină! Îmi plac mult melodiile lor pentru că sunt ritmate, gen pop-disco! Tu ce părere ai?

| Schatten a răspuns:

Una din trupele mele preferate, chiar daca nu imi place prea mult rock-ul, dar ei sunt diferiti. Melodiile mele preferate sunt Don't Trust Me, Rich Man, PunkBitch happy

| BlairWaldorf a răspuns:

Draguta da nu mi-a captat atentia in mod special...ritmul melodiilor e mai pe gustul meu. Atat