| Viky17 a întrebat:

Cum vi se pare un baiat care (tachineaza, saruta pe frunte, are glume amuzante, sau glume cu tenta sexuala)? ar fi un libidinos, sau chiar m-ar place?

4 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Fiecare fata are gusturi diferite
Daca tie ti-ar place satra benz(doamne fereste) si eu m-as impusca daca i-as auzi numele nu ne-am contrazice foarte putin sau mult?
Nu la toti le plac baietii asa la unele poate le place tipul de baiat timid sau la altele ala care o fwte zilnic

| Fantastic7 a răspuns:

Te place, dar poate fi şi libidinos în acelaşi timp.

| CristinaAnnabella a răspuns:

Inseamna ca te place si nu prea stie cum sa se apropie de tine

| Viky17 explică (pentru CristinaAnnabella):

Tin sa precizez ca el aflase ca il plac, si asa facea nu doar cu mine, ci si cu alte fete inclusiv daca era intr-o relatie