| ionut_8527 a întrebat:

Cuvinte care incep cu cu m si n legat dau funda vot plssss.Joc fazan

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

Mnemonic( e o tehnica de memoriewinking )

Sii...Scuze dar asta este singurul cuvant din lume care incepe cu literele "mine".
Fa.i praf big grin.

Pa!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alyra a răspuns:

Mirel,Marius,Mircel,Marian,macaz,mâncare,Miruna,Mirela,mişeleşte(sau mişel),motan,muşchi, maidanez, malefic, mumie,magie,Motru, meningită,Nicuşor, Niculina, ninsoare, nălucă, malamut, mastuff, newfoundland(rase de câini).

| noktambul a răspuns:

Mnemotehnica, mnemic, mnemonica, mnemozina. Consulta un dictionar ca sa vezi si ce inseamna.

| miranda a răspuns:

Nu exista!

| Myuu a răspuns:

Nu exista cuvinte care sa inceapa cu m si n legat.

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Chiar nu exixta vb serios daca vr in engleza poate im dai mesajbatting eyelashes

| ombladon a răspuns:

Mnezau tau eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnemonice=Care se referă la memorie; care ajută memoria, mnemotehnic fundabatting eyelashes