| Yonutz_Katalin_1995 a întrebat:

Da! dar poate sa afecteze si altceva viteza de procesare, ma refer la faptul ca inainte cand l-am luat pc-ul mergea perfect, dar la prima schimbare a coolerului, executa cam greu comenzile!

1 răspuns:
| christishor a răspuns:

Salut din nou poti raspunde tot aici cu intrebari deci temperatura procesorului conteza foarte foarte mult in rularea buna a pc-ului odata cu incalzirea procesorului cat mai tare scade si eficienta pc-ului o sa mearga mai greu. Funda?