| MrWolfey220 a întrebat:

Ce se intampla daca un om fumeaza 1 tigara pe zi? Este bine stiut faptul ca poate ajunge la dependenta.Dar ma refer la faptul ca o sa-l afecteze chiar asa de tare?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plamanii in general vor fi afectati mai mult decat media obisnuita pe care e in stare sa inaleze de la mediul poluant. Oricum toti fumam dioxid de carbon.

| mona a răspuns:

O tigara pe zi nu cred ca afecteaza asa tare, atunci ce sa mai zic de aia care,, sudeaza,, 2-3 pachete pe zi ca disperatii...

| DNSK a răspuns:

O tigara nu stiu, dar un pachet la zi stiu ce face. eu zic sa nu fii si tu la fel de smecher ca si colegul din A, ca nu esti tu oaie sa urmezi turma. sunt scumpe, de banii aia te poti bucura la o pizza big cu alti 3 colegi

| Seepty a răspuns:

Pe moment nu are nimic dar cu timpul va deveni dependent si se va simti tot mai rau pe zi ce trece.