| Lavinateen123 a întrebat:

Daca ai afla ca parinti tai sunt spioni, iar bunicul tau tot spion, ce ai face?

Va rog sa nu puneti raspuns de genu,, E fantezie", daca ar fi, -am zis ca chiar e posibil.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

As zice ca e super tare si vreau sa aflu ce spioneaza am sa ii ajuthappy. Si cand o sa am un prieten o sa ii spun la bunicul meu care are experienta sa il spioneze sa vad daca ma inseala.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil le-as mosteni meseria

| zurick a răspuns:

Ala ar fi momentul cand as dori sa invat ceva de la eilaughing

| sublime89 a răspuns:

As invata meserie de la ei.

| unpustiobisnuit a răspuns:

M-as face spion ca ei

| fede12 a răspuns:

Paii as fii incantata sa ma alatur lorlaughing