| cartofiorulroz a întrebat:

Vreau sa merg la o scoala de spioni privata in cluj.Sugestii?

P.s.Vreau sa fiu spion!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici o problema.Mergi.Cine te impiedica?

| Liviu4you a răspuns:

Exerseaza-ti abilitatile de spion, invata sa gandesti abstract si sa nu te iei dupa toti idiotii care-ti spun ca, citez: "Copil de 10 ani tampit de catre televizor. Ce se ajunge din generatia noastra..." Ei sunt doar niste specimene inferioare pline de frustrari pentru ca nu au reusit sa faca ceva folositor cu viata lor. Daca visul tau e sa ajungi spion, atunci nu lasa pe nimeni sa-ti spuna ca nu poti. De ce sa nu poti? Nu e imposibil. Bafta!

| cartofiorulroz explică:

Ok raspunsurile voastre sunt bune, dar nu ati dat sugestii de scoli de spioni.Primiti doar atunci funda sorry

| Pirvu_Catalin_1989 a răspuns:

Cei de facut