| Otto19 a întrebat:

Daca ai bani in ziua de azi poti avea orce si face orce?

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu poti avea orice si nici sa faci orice, exagerezi.
Ca vei fi vazut mai bine si vei avea alt statut social, e partea a doua!

| RAY a răspuns:

Cam da,sunt chesti care nu le poti face nici cu toti banii,denisa a murit desi avea banii si erasi populara, aprecieaza iubirea, sanatatea, banii toate sunt importante in viata, cand te dedici baniilor pierzi viata de fapt, moartea este scopul man indiferent de cati banii ai

| Freya1 a răspuns:

Bani sunt foarte importanti astazi cu ei te intreti cu ei iti ti familia cu ei iti faci o afacere ei iti dechid multe usi.Dar intotdeauna vin cu multe alte necazuri cand ai bani incepi putin sa fi arvenit ai doar oameni falsi pe langa tine si nu stiu de ce majoritate care au bani multi au probleme de sanatate cred ca asta ii pretul averi

| Clorox a răspuns:

Da.

| mudokins78 a răspuns:

Nu!
Dă-mi un milion de euro, să mă ai la pat odată!
Nici în ruptu capului nu aş accepta!,. Fără prezervativ.

| DaniTDCI a răspuns:

Aproape orice, de exemplu nu poti avea sanatate

| CleanHeart a răspuns:

Nu chiar orice
Milionarii care au murit la ce le-au folosit bani caci nu le cumpara sanatatea dar cu ei poti sa iti cumperi lucruri de vis desi cand ai totul deja devine plictisitor si vrei sa fii sarac si fericit
Asta ii adevarul oamenii simpli si saraci sunt cei mai fericiti
Cei inteligenti si care au mai mult sunt tristii caci se gandesc prea mult si inutil
O seara faina!

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Poti avea orce si face orce dar nu poti avea orice si face orice

| DeathOfDreams a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Poți să te ascunzi dar nu te poți ascunde

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Nu stiu ce ai vrut sa spui. eu ii explicam treaba cum sta la intrebarea pusa dar rostul a ceea ce spui tu nu-l inteleg

| AndreiWeisz a răspuns:

Poti avea orice poate fi cumparat si face orice ce implica nevoia de a avea bani pentru a realiza acel lucru. Adica in mare parte da, poti sa faci si sa ai multe lucruri. Totusi, sunt niste chestii pe care nu le poti avea. Putin probabil sa ai prieteni adevarati, toti ar sta in jurul tau doar pentru bani. Chiar si familia, multi dintre ei s-ar da bine pe langa tine pentru o mana de bani. Iubire...again, conditionata de bani. Sanatatea...la fel, e conditionata. Poti sa iti faci cele mai scumpe tratamente in cele mai bune clinici, dar asta tot nu iti asigura sanatatea 100%. In concluzie, ar fi o viata destul de superficiala.

| tehno125482 a răspuns:

Nu.exemple de ce nu poti avea:
1.o planeta
2. universul
3. iubirea adevarata

| Viitorulapropiat a răspuns:

Păi poti avea de toate si face ORICE*.

| QueenMedeeaAS a răspuns:

Da.