| FlyingSparkle a întrebat:

Daca ai desenat manga, sau o carte cu benzi desenate, nu chiar ca faimoasele manga, dar in stilul acela, le poti publica in Romania fara sa trebuiasca sa mergi in Japonia si sa lucrezi pentru anumite reviste care le publica?

3 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Sigur ca poti sa le publici si in Romania!^_^
Acum am eu o intrebare pentru tine... vrei sa fi cumva artista manga?happy

| iTami a răspuns:

Evident ca poti. si mai ales la festivalurile otaku. acolo e cel mai tare.io zic sa incerci sa le vinzi.si nu trebuie sa fii neaparat un geniu la desen. conteaza si povestile.hai ca o sa reusesti.bft

| FlyingSparkle explică:

As vrea, nu sunt un mare geniu la desen dar am niste povesti foarte bune pentru manga si anime.