| office1999 a întrebat:

Daca ai diabet zaharat si vrei sa te inscrii la facultatea de kinetoterapie care consta in parcurgerea unui traseu, poti avea sanse sa fii admis sau mai degraba respins din cauza bolii?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Dacă nu esti intr o condiție fizică proasta(obez sau fara un picior) Si iti ti boala sub control, neavând probleme, normal ca poti studia si profesa linistit. Dacă tu esti bine cu tine, n are cine să te oprească sa faci ce ti place. Succes!