| AliceHappyGirl a întrebat:

Daca ai fi vedeta, la ce n-ai putea renunta nicio clipa?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La prieteni in primul rand. Mi-as dori sa fie mereu acolo si sa ma susstina. Si dupa terminarea fiecarui eveniment ce ma are in prim plan sa mergem impreuna undeva sa ne relaxam, sa glumim si sa povestim diverse lucruri.

| yellowalien a răspuns:

La viata personala, la intimitate...

| Диана a răspuns:

La faima si bani doohh laughing) Glumeam...thinking Pai nu as renunta la prieteni si la cainele meu big grin

| sasha a răspuns:

La oglindawinking

| Daniella13 a răspuns:

Familie si prieteni!

| chrystyna a răspuns:

Chiar daca as fi vedeta, chiar daca nu, sigur nu as renunta la prieteni, familie, iubit.Si daca as fi vedeta, nu as putea renunta la haine, si spa-uri.

| parazitu_8805 a răspuns:

La... minebig grin si la principiile pe care le am acum.

| Sabìŋaaa a răspuns:

La familie, bineinteles. La prietena mea cea mai bunalove struck care imi este alaturi tot timpul. Si la felul meu de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La telefonul mobil, nici acum nu pot.Adica mias fi greu fara sa vorbesc cu prieteniihappy