| Cineva_1642 a întrebat:

Daca ai putea sa omori o vedeta care ar fi aceea?

7 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Selena Balena Sau Justin Biberon

| dreamout a răspuns:

Pai fiecare vedeta are fani, ca de aceea e vedeta. Asta inseamna ca e apreciata si ca a ajuns la rangul de vedeta pentru ca meritahappy
Cum ar fi sa omoare cineva pe cei de la Evanescence? sau pe Avril lavigne? sau nane, guess who? As muri :d

Dar totusi, as omori pe Nicolae Guta si compania, si astfel as contribui la curatarea planetei, pacea mondiala si la incetinirea incalzirii globale. Si as fi un om implinit:X

dar tu?

| FanMJJ a răspuns:

Justin gayberwinking

| IoanaTempah a răspuns:

Nicolae Guta, Salam si Biberon :-&

| Raluca_5813 a răspuns:

Pff... Buna intrebare! Sincer nu imi vine nici una acum in minte, dar oricum sunt multe care nu au absolut nici un talent, dar apar si ele la tv ca sa nu stea acasa.Genul acela l-as "elimina" eu una!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Biebeeeeeeeer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

As "rade" toti manelisti de pe fata Pamantului!

Bafta!

Pa, pa.