| adelaadelaadela a întrebat:

Daca am 180 de raspunsuri date necastigatoare si 7 castigatoare mai sunt membru junior?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Trebuie sa ai 100 de raspunsuri date dar si 10 zile de la crearea contului ca sa nu mai fi membru junior!
Si din cate vad, nu mai esti membru junior, poti verifica si tu asta, dai la profilul tau si acolo sub poza iti apare statutul, ultima logare, etc!

| adelaadelaadela explică (pentru AlinaaAli):

Aha:* merci

| AlinaaAli a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Cu placere :*
O seara frumoasa sa ai!

| adelaadelaadela explică (pentru AlinaaAli):

La fel si tie!:* da nu cred ca o sa fie prea frumoasalaughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru adelaadelaadela):

De ce? happy

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

| adelaadelaadela explică (pentru AlinaaAli):

Eee chestii... m-am certat cu cineva, stii tu... baietii astialaughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Las' ca trece oh go on

10 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Nu, pentru ca ai depasit 100 de raspunsuri. eu asa stiu happy

| adelaadelaadela explică (pentru Tynnna):

Aha merci:*

| Tynnna a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Cu placere! :*

| Kazimir a răspuns:

Acum poți da logout și să uiți parola.