| alina_4026 a întrebat:

Daca am 55kg nu este prea putin pentru inaltimea mea care este 1.82?

Răspuns Câştigător
| ByLoREDaN a răspuns:

Nu happy daca te simti bine in corpul tau e foarte bine happy nu te lua dupa calcule impartite la metru patrat ca iti faci ganduri degeabawinking altii se plang ca sunt grasi si nu pot face nimicwinking Eu am 174 si 58kg, sunt baiat si am 23 de aniwinking uni zic ca e foarte putin happy si eu zic ca sunt perfect happy.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu as putea sa ma pronunt. Fetele din modeling de exemplu cam asa au. Depinde de tine. Daca nu te infometezi nu e rau sa ai greutatea aceasta.

| Malvina24 a răspuns:

Eu am 1. 73 si 53-54 kg!

| miauu a răspuns:

Ba da...ar trebui sa ai 72 kg cam asawinking

| andalu a răspuns:

Eu cred ca esti prea slaba insa cel mai indicat e sa iti raspunzi singura la intrebarea asta, sau sa ii intrebi pe cei care te cunosc!
Ah si chestia cu fetele din modelling,, Catrinel Menghia e fotomodel si nu e deloc schilofibra! Nu cred ca frumusete = persoana subnutrita
Oricum, important e sa te simti tu ok cu kg pe care le ai, ce spunem noi chiar nu conteaza cu atat mai mult cu cat nici nu te cunoastem

| anna01 a răspuns:

Da, ar trebui sa ai 70 de kg, esti inalta...

| zumba zumba a răspuns:

Daca te simti bine in pielea ta, nai de ce sa iti faci griji.

| calin_8208 a răspuns:

In general greutatea "buna" este inaltimea -10 kg(adica mno 1. 82 si 72 de kg nu 182 cm si 172 kg)
Eu am 175 si am 70 de kg si ma consider numai bine, dar trebuie sa dau jos un pic burtica pentru ca am un strat de 1 cm grasimelaughing

Totusi mai bine sa fii ca tine si sa nu ai grasime, decat sa fii de 72 de kg si sa atarne suncile peste blugi. So, keep going!

| Rose_2860 a răspuns:

Ba da.esti prea slaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi multumita ca nu ai 182 kg la 1, 55winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar perfect.love struck.este greutatea dorita de orice fata la inaltimea ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este ft putin!
Daca colegele mele care au intre 1 60 si 1 67 au aproape aceasta greutate doar cu 3-5 kg mai putin [ nu sunt grase ], ce concluzie tragi?
Trebuie sa mai pui vreo 10 kg pe tinewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Lady_2803 a răspuns:

Waah cam da.eu am 1. 68 si am 55 kg. Dar daca tu te simti bine cu acea greutate...este bine