| BodyFleci a întrebat:

Daca am 60 kg si 1.64 inaltime e ok? Dati-mi si un site despre raportul inaltime-greutate. Mz anticipat.

3 răspunsuri:
| BodyFleci explică:

Sunt baiat big grin

| 9988 a răspuns:

Esti normala! Greutatea ideala ar fi de 58, 5 kg. Dar te incadrezi intre 49, 78 kg si 67, 21 kg! Acest lucru l-am facut pe un calculator care calculeaza greutatea ideala pentru inaltimea ta! Dupa parerea mea esti normala ( adica nici prea slaba incat sa te i-a vantul si nici grasa adica sa fii cat o batoza )! Felicitari!

| Maximamspusiara a răspuns:

Nu stiu site, dar is aproape exact ca tine am 1.66 si am fost la doctor si a zis ca ii perfect.