| Mădiiiiie a întrebat:

Dacă am abonament de 10 ani la Vodafone și expiră în luna mai, și aș vrea să-mi achiziționez un telefon ( Nokia Asha 300 sau Nokia ASha 302 ), îmi pot face o reducere în cazul în care prelungesc abonamentul?

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu cred...doar in cazul in care ai puncte.Cel mai bine ar fi sa iti iei un abonament nou, deoarece companiile de telefonie (cu precadere Vodafone-ul) pretuiesc mai mult noii clienti decat cei care au "vechime". Poti sa fii si membru gold ca tot nu primesti mare branza.

bafta

| xXAn0nymXx a răspuns:

Da daca prelungesti abonamentu iti ie telefonul la abonament si il iei la reducere