| Ramona_5995 a întrebat:

Daca am dat fundita cuiva, pot sa o dau altcuiva?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Nu laughing Dacă ai dat fundiţă, înseamnă că ai desemnat răspunsul respectiv ca fiind cel mai bun dintre toate de la acea întrebare. La altă întrebare la care nu ai ales fundă, poţi. Dar la aceaşi întrebare, e imposibil. rog-o pe Raluca, poate reuşeşte ea dacă ţi neapărat, dar nu cred. Încercarea moarte n-are.Scrii la CONTACT sus ce vrei să faci, completezi acolo şi apoi scrii "Pentru Raluca". Sau cauţi userul RalucaTPUro (la COMUNITATEA) şi îi scrii un mesaj privat pe care doar ea îl poate accesa. Succes! Îmi dai fundiţă?

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu, asa ramane.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu poti si cred ca n-ar fi corect ar fi trebuit sa nu te grabesti happy

| ҡđų' a răspuns:

Nu
cand dai fundita cuiva inseamna ca ii declari raspunsul ca fiind castigator, adica cel mai bun
de aceea esti si intrebata daca esti sigura ca vrei sa dai raspunsul respectiv ca fiind castigator

| bebytzza_9352 a răspuns:

La acceasi intrebare nu...la o alta intrebare datongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Daca ai dat fundita la un raspuns primit la una dintre intrebarile tale, nu o poti redirectiona, dar poti vota celalalt raspuns si mai multa atentie pe viitorwinking.