| LarisaDragomir a întrebat:

Cum fac la o intrebare sa dau funda altcuiva daca am dato cuiva deja?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti face singura asta! Trebuie sa ceri la "contact" adminului Cristina sa o mute la cine vrei tu.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimiţi un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact şi, dacă ai noroc, se rezolvă.

| Hikari a răspuns:

Nu poti. Poti sa dai doar la o persoana o singura data. La ceilalti poti sa dai doar vot. Succes!happy^.^

| ombladon a răspuns:

Din pacate nu se mai poate...dar pune o intrebare asa la misto, persoana respectiva sa iti raspunda ( tot la mistolaughing ) si ii dai funda

| GameMaster23 a răspuns:

Pai nu mai poti! straight face
Funda? big grin

| Needle a răspuns:

Nu poti, poti da doar o data funda la o intrebare

| RS4 a răspuns:

Nu mai poti face nimic din pacate! sa fi atenta data viitoare! funda se da o singura data utilizatorului care crezi ca te-a ajutat cel mai mult cu raspunsul sau! bafta!

| Flaviius87 a răspuns:

Nu poti sa o dai altcuiva daca deja ai oferit-o altei persoane!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
pai, nu ai cum sa-ti modifici alegerea odata facuta.
Trebuia sa astepti si alte pareri si apoi sa alegi raspunsul potrivit happy
numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi. Odată ce ai dat-o cuiva nu ai cum să schimbi persoana. Sper că te-am ajutat!

| Dope a răspuns:

Nu se mai poate schimba sad

| deniisa a răspuns:

Buna. Daca ai dat funda cuiva nu mai poti sa o dai la altcineva. Pa pa

| calexiandra a răspuns:

Din moment ce ai dat fundita la cineva numai merge. Altadata ai grija la cine dai fundita happy

| Dragos022 a răspuns:

Nu se mai poate modifica sad. Inainte sa o dai la cineva anume te intreaba daca esti sigur happy

| d1aVoLo a răspuns:

Nu mai merge...imi dai funda? te rogbig grin