| Miruna1279 a întrebat:

Daca am facut precomanda pentru Jurnalele Vampirilor 5 si cartile pleaca de la editura Leda vineri(5 noiembrie) cand o sa-mi vina cartea? poate chiar in ziua aceea? sau sambata? mentionez ca stau in dambovita. FUNDA+FOLOSITOR happy

2 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Intrebare dificila...

M-am interesat acum cat ai pus intrebarea si am vazut ca va veni cel mai probabil sambata seara

Sfat: inainte sa te uiti sa vezi ce ai in cutie sa nu fie altceva, mi s-a intamplat si mie

P. S: Imi plac si mie Jurnalele vampirilorbig grin

| Ramonish a răspuns:

Pai daca apar doar vineri atunci cred ca joi le scot de la tipar. Deci cam pe vineri sambata le primesti.