| Cristina_Kitty_1998 a întrebat:

Daca am intrat din greseala pe un link de la jocul blue whale iar pagina a fost neagra inseamna ca ei au avut acces la datele mele? Precizez ca am folosit telefonul, iar dupa I-am dat resetare din fabrica. Link-ul era blue-whale.com/game/. DIn cate am vazut in mai multe video-uri inseamna ca trebuie sa primesti mesaje de la ei care te intreaba daca esti sigur ca vrei sa incepi jocul. Vreau sa stiu daca Acela este site-ul cu jocul sau daca site-ul respective mai este valabil si se mai poate intra pe el. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stai linistita, nu ti se va intampla absolut nimic. Totusi, incearca sa-ti indrepti curiozitatea inspre alte lucruri mai frumoase. Jocurile malefice, oculte, ilegale nu ar trebui sa se regaseasca printre cautarile tale.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:laughing))))))) Doamne, cum sa crezi in asa ceva?

| AdriStefi13 a răspuns:

Daca nu te inscrii in joc nu patesti nimic plus ca politia e pe urmele creatorilor deci e putin posibil sa mai continue asta.

| Anne_Ame_2000 a răspuns:

Mi s-a stins telefonul, câteva secunde. După ce am accesat un site