| DennyxD a întrebat:

Daca am profilul de facebook privat, cum il pot face public pentru toate persoanele care intra pe fb meu? Inainte stiam, dar s-au mai schimbat unele chestii si nu mai gasesc optiunea aceea. Deci spuneti-mi pas cu pas. Dau la Privacy settings sau la account settings? si apoi unde trebuie sa mai dau. dau fundita:*

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Te duci la ''account settings'' si bifezi ca toate lucrurile de acolo sa fie vizibile pentru public.