| TpuUptTpuUpt a întrebat:

Daca am profilul de Instagram pe privat si sterg cererile de urmarire de la persoane necunoscute, aceste persoane mai apar la followeri? Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici n-au aparut vreodata la urmaritori din moment ce nu le-ai dat accept.

| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce le stergi cererile de urmarire, normal ca nu mai apar la urmaritori.

| Anonima130699 a răspuns:

Pai daca ei îți dau cerere sa te urmărească și tu ii refuzi înseamnă că nu apar la urmăritori dar daca tu le dai cerere și ei o accepta apar la urmăriți și dacă nu accepta nu mai apar nicăieri ai înțeles?

| Dieneez a răspuns:

Nu, nu vor mai aparea