| anonim_4396 a întrebat:

Daca am visat ca eram impreuna cu un baiat pe care l-am placut, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca inca te mai gandesti la el chiar si in subconstient.
Citeste si pe aici: http://www.descopera.ro/......e-stiintei

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Un vis erotic. Si atat. Daca nu pui mana sa il cuceresti, o sa ramana doar vis.

| 德尼莎 a răspuns:

Ca te-ai gandit la el ..sau poate el la tine_! Cine stie laughing

| scummpica88 a răspuns:

Înseamna ca inca simnti ceva pentru baiatul acela. Chiar daca tu nu sti asta! Sau daca esti intr-o relatie cu alt baiat inseamna ca va placeti din perspectiva si tu esti atrasa de baiatul visurilor talewinking