| Pandicorn123 a întrebat:

Ce ati alege dintre cea mai buna prietena/ prieten si iubitul / iubita voastra...

Răspuns Câştigător
| CoCoMona a răspuns:

Am invatat ca in viata iubitii vin si se duc, insa prietenii adevarati mereu iti raman aproape! Acum depinde care este povestea ta!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce trebuie sa alegi? Cele doua notiuni nu se exclud ca sa fie nevoie de o alegere. Faptul ca ai un iubit nu te pune sub un clopot de sticla refuzandu-ti relatiile de prietenie care, oricum, sunt anterioare iubitului. De obicei.

| CoCoMona a răspuns (pentru ardnaxur1961):

"...de obicei", bine spus, insa sunt si exceptii, din pacatesad...insa viata te invata sa fii mai intelept cu timpulhappy

| bby a răspuns:

Depinde de situatie. Dar eu as alege iubitul pentru ca am fost tradata de prietene de multe ori, fiind cu fostii meu iubiti.

| xZuZu a răspuns:

Pai depinde de motivul pentru care trebuie sa fac aceasta decizietongue