| JustmeV a întrebat:

Daca ar fi sa va faceti o carte cum a fost viata voastra pana in momentul de fata, ce titlu ati da cartii? Si asa o particica spuneti si mie cam ce ati scrie.
Cea mai faina idee primeste funda evidenttongue:X:*

Răspuns Câştigător
| Clauasdf a răspuns:

Oceanul de speranta si suferinta laughing))

1 răspuns:
| Ea_1881 a răspuns:

Dincolo de orizont.

eram un copil tembel,mic,de tot,intr'o societate asa de mare, vroiam sa vad marea, dar parintii mei pe vremurile acelea avea un servici care nu le permiteau un concediu decat maxim3 zile,nu aveam ce face asa ca doar imi imaginam cum arata, in mintea mea era un monument al naturii care ma coplesea instantaneu, doar cu gandul.Imaginatia imi functiona la fel ca a unui copil de varsta mea, asa ca am ales sa o expun, prin desen.Am luat o foaie de hartie si culorile albastru si galben.Primul desen nu a fost cine stie ce,dar cu timpul desenam tot mai frumos, pacat ca nu vazusem cu adevarat tot ce imi imaginam, dar minunea se intamplase dupa un an ai mei au reusit sa ia concediu 1 saptamana si am mers la mare.Tot ce vedeam era real, era exact cum imi imaginasem(tin sa precizez ca nu am fost la mare in Romania)=]]
cam asa arata intanirea mea cu mare
sper ca ti'a placut te puup:*::*