| georgy_5426 a întrebat:

Daca ati avea 1000 euro ce ati face cu ei

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as cumpara o roata de BMW si mi-as pune-o in cap
Am valoare sau nu am?big grin

| Psihiatra a răspuns:

Mai intai i`asi pune pe parinti sa-i schimbe in lei tongue apoi mi-asi cumpara haine de la Takko love struckbatting eyelashes si poate si un telefon big grin dar nu i`asi cheltui pe toti deo data.asi mai pastra vreo 800 de euro happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai7best a răspuns:

Cinste la toti cei care mi-au fost aproape si inca imi sunt

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

O mica corectare pentru elena! se scrie laptop nu laptopstraight face
pai... o 500 de euro i-as dona la copiii saraci iar cu ceilalti 500 mi-as lua un telefon cu touch screen:X verde sau roz poate portocaliu

| Angel_5977 a răspuns:

Mi-as cumpara un laptopbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| FanMJJ a răspuns:

Jumatate i-as dona iar cealalta jumatate mi-as face de cap cu eiwinking

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Pai cred ca mi-as cumpara unele lucruri de care am nevoie si poate as face un cadou frumos cuiva drag.

| SERIOUX a răspuns:

Nu poti face nimic cu ei abia iei cu 7000 euro o masina de rahat

| Acru a răspuns:

As trai cate-va zile regeste, apoi mi-as relua din nou cursul vietiistraight face...