| TeUrăsc a întrebat:

Daca ati avea 1000 de euro ce ati face cu ei?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E prea putin, as face cumparaturi la Milano

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

I-as pastra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

As plati cateva rate la masina in avans

| inconscient a răspuns:

Mi-as cumpara cateva lucruri:telefon, haine, incaltaminte, carti, reviste si cu restul' as pleca undeva....sunt satula de locul in care traiesc! sad
Sau mi-as face o casa noua, mare si frumoasa! day dreaming tongue
Tu?

| TeUrăsc explică (pentru inconscient):

Eu? Eu daca asi avea 1000 de euro i-asi da cuiva care chiar are nevoie de ei. Unor copii orfani. happy Pace! :*

| HaLoGeNNN a răspuns:

Cateva pofte.

| OnlyTheScript a răspuns:

Eu mi-as lua un telefon performant, haine de firma, intreaga colectie de carti de Agatha Christie ( ca sa nu mai fiu nevoita sa ma duc la biblioteca si sa iau un intreg morman de carti) si cu restul mi-as ajuta parintii ca sa mai plateasca ratele la banca tongue

| Georgiana2505 a răspuns:

Pai in primul rand cred ca mi-as cumpara un telefon, chiar am nevoie de unul nou laughing. Apoi investesc cativa bani, nu foarte multi, in garderoba. Restu cred ca i-as pastra sau mi-as ajuta parintii big grin