| αℓє a întrebat:

Daca ati avea o trupa, cum s-ar numi? Funda pentru cel mai complex nume.

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai idea mea este originala, nu as vrea sa fie copiata ins auite aici: girlz in pink, sau GirlzTeam sau initialele numelor celor din trupa intr-un fel in care sa sune bine de exemplu Alex, Laura, Ema, Nina si av iesi The Alen. Sau altceva de genul intelegi? Trebuie doar sa fi creativa este simplu big grin.

2 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

GirlsLI = vine, girls de la fete si L si I de la numele meu si a prietenei mele. Imi place mult.

| Catutzaaa a răspuns:

Korn, LinkinPark, Nightwish, Papa Roach, Sistem Of A Down, Coma, AB4,
OCS
:Led Zeppelin,Deep Purple,Black Sabbath,Jethro Tull,Yes,Rush,Genesis,Gentle Giant,Frank Zappa,Jimi Hendrix,Hawkwind,Gong,Faust,Magma,Anglagard,Porcup ine Tree,Ozric Tentacles,Djam Karet,John Abercrombie,Fred Frith,Terje Rypdal,John Coltrane,John Lee Hooker,Jan Garbarek,Doors,Fleetwood Mac,Groundhogs, Savoy Brown, John Mayall
The Beatles, Pink Floyd, Aerosmith, The Libertines, Radiohead, Weezer, Deep Purple...

Funda?