| äπđÿ a întrebat:

Daca ati face o fata/ un baiat imaginar pe placul vostru cum ar fi? >:
Astept pareri vreau ceva mai complex sa vad si eu cum ganditi tongue

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

@Andy draga, atunci eu sunt fata care o cautilaughing
Eu nu mai descriu baiatul ideal, ca nu vreau sa te recunosti in fiecare randwhistlinglaughing

| Razvan a răspuns:

Da mai @Andy. Tu m-ai cautat in vis, eu te-am vazut in fiecare el de pe strada(sunt mai tare in declaratii). Bine ca ne-am gasit, totusi

| Libelle a răspuns:

Imaginar...
Un baiat intelegator, sigur pe el, care sa-mi arate ca ii pasa de mine si ca ma iubeste.
Vise

| Libelle a răspuns:

A12NDRA
waw
Cata imaginatiehappy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mdeeci thinking Sa fie brunet, blond, sa aiba parul carliontat sau drept.Nu vreau sa fie de culoarehee hee., mai inalt ca mine. Vreau sa sa fie frumos, sa aiba fund, nu imi plac baietii fara laughing, sa fie bine facut, si sa se imbrace frumosbatting eyelashes

| äπđÿ explică:

Haideti sa o zic si pe a mea daca voi ati zis deci
Fata mea perfecta ar fi : glumeata, bruneta ochii caprui :X cand vorbeste cu mine sa nu scoata prostii pe gura sa stie sa fie serioasa cateodata dar sa nu uite sa rada sa nu fie tocilara laughing)) rolling on the floor ce urat a sunat asta cu tocilara rolling on the floor asa sa se imbrace cat de cat bine ca nu o sa ma uit mult la asta big grin dar vorba aia VISE bine zis dyya... asta e tongue

| äπđÿ explică:

@onutzu DACA tu zici smug laughing) e bine smug b-) deci? aici erai cat te'am cautat esti un vis? laughing tongue

| äπđÿ explică:

@onutzu da asa eu te vedeam in fiecare fata de pe strada erai ca un duh ce venea si disparea un vis trecator si te'am gasit smug ( na declaratie ) smug Vorba ta bine ca ne'am gasit laughing

| A12NDRA a răspuns:

Daca ar fi fata:
Ar fi bruneta cu parul lung undeva pana la fund, cu ochii albastri ai inalta cam de 1.70.Ar fi imbracata cu o rochita scurta si fara bretele de culoare albastru inchis si cu un model frumos de diamante.In picioare ar avea o pereche de pantofi, de piele intoarsa tot albastri.Ca accesorii ar avea o pereche de cercei lungi, dar nu rotunzi, sti lungi asa in jos, un colier cu trei diamante 2 mici si unu un pic mai mare in mijloc si o bratara cu acelasi model ca si colierul.

Daca ar fi baiat ar avea parul saten, ochii verzi, inaltimea cam de 1.75.Ar avea in picioare pantofi negri, pantaloni de matase negri si o camasa rosie cu nasturi, doi nasturi desfacuti.Ar avea la mana un ceas. Iar parul ar fi cam asa http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsoare-fresh-0.

Sper sa iti placa, am foarte multa imaginatie, da stiu.

| MaraSM a răspuns:

Cand eram mai mica mi-am imaginat o fata care era prietena mea deoarece prietena mea adevarata statea putin mai departe si nu ne vedeam mereu. Ii pusesem numele Mia, dar ea era doar in imaginatia mea si de fiecare data cand vroiam sa-i spun ceva si imi era lene, imi spuneam in gand"stii si tu faza aia...nu a fost faina deloc"laughing" Ea, Mia, era roscata cu parul cret si pana la cot, avea ochii verzi si era imbracata cu o rochie verde stransa pe corp, cu sandale negre si purta un colier negru pe care scria *love*.
Cam atat imi amintesc despre ea, apoi intr-o pauza mai recent, dansam cu o colega dansul pinguinului si ea s-a plictisit si am ramas doar eu si apoi mi-am adus aminte de "Mia", dar i-am schimbat numele(Dudulina, bhai deci asta e cel mai stanjenitor nume, dar altul nu mi-a venit si abia acasa mi-am adus aminte de Mia).
Daca ar fi baiat ar avea ochii caprui sau verzi, parul putin lasat pe ochi, sa stie sa danseze, sa cante, sa fie amuzant si sa se imbrace cu tenesi, pantaloni (negri, albi, rosii...etc.), cu tricouri de diverse culori si cu o vesta alba sau neagra si sa poarte un lantisor stil "lama" sau ceva de genu(si sa nu fie emo sau cocalar(cocalar=adora manelele)). Deci cam asa ar fi pr iamginar si pr imanginara.

| NoBoDy_9430 a răspuns:

Personalitate:Intelegator, amuzant, iubitor, inteligent:X
Infatisare:Ochi albastrii, parul castaniu dat pe o parte si sa ii acopere ochiul ca sa para misterios si sa nu fie nici foarte slab nici gras:X:X
Si sa se imbrace mai punk:X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul "PERFECT" imaginat de mine:
1) sa aiba un zambet dulce, nevinovat, sincer si atractiv.
2) sa stie sa pretuiasca persoana iubita, sa nu dea niciodata in ea (ca acela nu mai este suflet de om), sa nu o abandoneze sau sa-si bata joc de ea.
3) Fizic?! nu am preferinte la culoarea parului, a ochilor sau mai stiu eu ce! Sa fie dragut in felul lui de-a fi, sa fie mai inalt putin decat mine, sa fie respectos si sinceeer!
Cred ca esentialul l-am spus aici si nu am omis ceva important! Nu sunt pretentioasa, nu sunt pe intres, nu vreau nimic mai mult! Iubesc din interesul sa fiu iubita! Atat si nimic mai mult! happy
O seara faina! ^_^