| xBiiaM a întrebat:

Daca ati fi un animal, ce animal ati fi? >:
Argumentati big grin. Sunt curioasa laughing. Si lipsa asta de ocupatie... oh go on

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pai... as alege strategic, ceva ce sa imi confere unele avantaje happy
Nu ma pot hotari ce sa aleg intre leopard sau scorpion...
Pe semne daca as analiza mai bine. as alege scorpionul, lovitura mortala, riscurile sa fi calcat in picioare sunt imense, dar. mhm as merge pe scorpion.

| carlyhalatz a răspuns:

Eu as fi delfinas!(ca in poza de profil)pentru ca...pur si simplu sunt animalele mele preferate si as vrea sa traiesc sub apa, sa fac scheme, si sa mananc peste!