| miha96 a întrebat:

Daca ati fi un animal. ce animal ati fi?
Argumentati si dchee hee

7 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

O pisica de casa... pentru ca sunt rasfata jucausa amuzanta si magaiata si cel imi important iubita de toi! :X

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

O vulpitsa sireata. sa fiu hoata si rea. ahh si ursu` sa fie dusmanu` meu! ce vise mai avem si noi! laughing

| FollowTheLight a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o pasare micuta.Asi putea zbura oriunde as vrea, si asi simti senzatia aia de libertate, pe care nu o simti decat atunci cand zbori.Asi putea sa stau langa oameni, si sa ascult discutiile lor, fara sa fiu neaparat observata sau bagata in seama.Probabil asi putea afla foarte multe chestii din discutiile lor, si asta ar fi interesant.Iar daca m-ar observa, asi putea oricand doar sa zbor de langa ei fara sa fiu prinsa.

| alexandra2859 a răspuns:

Un sarpe, pentru ca sarele mi se pare un animal minunat si nu are nevoie de cineva care sa il protejeze

| DarkRoses a răspuns:

Si eu vreau sa fiu o pisica!:Xbig grin una neagra cu ochi albastrii si fundita la gat, iubita de toti si jucausa. Vreau sa ma urc peste totbig grinbig grinbig grin

| Batik a răspuns:

Un ciora laughing Sa fac caca la toti oameni in cap, atunci cand au de facut lucruri necurate. papap

| iiCireshica a răspuns:

Pestisor (de aur) sa pot implini dorinteXD