| Aştept a întrebat:

Daca ati merge pe o insula pustie si larga cat o casa ce lucruri ati lua cu voi?

3 răspunsuri:
| CrazySoursD a răspuns:

Pe sora mea laughing

| airlove a răspuns:

Daca ajung pe o insula pustie inseamna ca ori am naufragiat, ori m-am saturat de civilizatie...
in ambele cazuri as lua cu mine haine, dar nu multe, ca nu ma duc sa arat moda acolowinking; apoi chibrite, ciocan, piulite si alte instrumente de care am nevoie; farfurii...si desigur multe carti! Ca sa nu ma plictisesc intre mesewinking

| crisuuu_7907 a răspuns:

Pai telefonul mobil, o valiza mare cu haine sexi si in primul rand nu as pleca fara partener