| BLUEishot a întrebat:

Daca ati fi pe o insula pustie pe cine ati lua cu voi >:?(5 lucruri >)big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Haine, carti de citit, 1-2 prieteni, ceva de mancare si amintiri de acasa.

10 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Mp3-ul, muuuulta apa(laughing), mancare, cativa prieteni sau parintii, costum de baie si un cort.:X:X

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Pai 3 prietene si 2 carti.happy Apa sunt sigura ca pe o insula gasesc si mancare si aia la fel.happy

| Диана a răspuns:

1. Telefonul
2. Laptop-ul
3. Chitara
4. O sticlă de Pepsi Lemon laughing
5. Prietenul meu laughing

| alissu a răspuns:

Pai... un cort, apa potabila, mancare, o carte buna si o persoana sa-mi tina de urat laughing

| S_6864 a răspuns:

1. o priza
2.doua vasle
3.calculator
4.telefon
5. o barca

| iua005 a răspuns:

1.MP4
2. dvd portabil
3.pe mama
4. apa multaaaaaa
5. o plapuma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine, mancare, apa, cort, laptop

| Vickzye a răspuns:

N-am nevoie doar de un singur lucru:pe Bear Grills(Sau cum se scrie...)

| Allan a răspuns:

Chitara mea, perna mea, pe YoYooo(o prietena), telefonul mobil si un cartush de Dunhill Albastru Lung

| Allan a răspuns:

Chitara mea, perna mea, pe YoYooo(o prietena),telefonul mobil si un cartush de Dunhill Albastru Lung