| ElSueno a întrebat:

Daca ati vedea pe cineva, in perioada asta, intr-un autobuz / trolebuz / tramvai, ca poarta o masca de gaze, vi s-ar parea ca e un ciudat?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tot ce este strain fata de gandirea noastra naste frica, desi da e ciudat, de ce ar face cineva asa ceva?

| ElSueno explică (pentru RAY):

Ca sa nu simta mirosul de transpiratie.

| RAY a răspuns (pentru ElSueno):

Tu ai impresia ca noi citim mințile altora? nu cred asta, prima impresie e spontana

| Nemessys a răspuns:

Mi s-ar parea ciudat, intr-adevar, dar nu m-as holba la saracu' om sau sa-l arat cu degetu'. Sunt sigur ca are el un motiv foarte bun rolling on the floor. Ca doar na. sapunurile e scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să creadă babele că ești terorist