| ioana12312 a întrebat:

Daca baiatul de care imi place ma provoa la o lupta 1-1 fara nimeni in jur (eu fac arte martiale de 2 ani ) ce inseamna?
P.S:Facem lupte 1-1 la scoala la sport.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Provocarea la o lupta e cea mai mare dovada a iubirii. Nu stiai asta?

1 răspuns:
| Vladd97 a răspuns:

Cred ca si o gaina ti-ar putea raspunde straight face Tu chiar crezi ca ala vrea sa te bata? (Daca nu gandeste mai mult decat o piatra, o sa te bata sau macar o sa incerce), daca nu, e clar ca vrea sa socializeze cu tine fara nimeni prin preajma.