| pinkflower a întrebat:

Daca cineva imi vizualizazea profilul pe hi5 unde imi apare vizualizarea lui?

Răspuns Câştigător
| private09love a răspuns:

Buna!

Cand intri pe hi5 iti scrie "Vezi vizitatorii recenţi »" dai click acolo si vezi cine ti-a vizualizat profilul.

Sper ce te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Deci nu trebuie sa intri direct pe link-ul cu hi5-ul tau. Scrie pe google "hi5" si intri, te loghezi daca nu esti logata si acolo iti apar si mesajele primite, cererile de prietenie, actualizeaza-ti statusul si dedesubt scrie " vezi vizitatori recenti" si dai acolo tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca si persoana respectiva are cont