| kanajambe a întrebat:

Daca un user al hi5-ului are profilul privat si eu il vizualizez asa. fara sa il am la prieteni apare vizualizareathinking

Răspuns Câştigător
| PinkY a răspuns:

Poi daca are profilul privat si tu nu il ai la prieteni, nu ai cum sa-i vizualizezi profilul. big grin.

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca nu ii vizualizezi profilul pe pagina principala cea cu poza mica, nu apare dar daca intri direct pe profil chiar de il are privat, apare. Dar pentru a nu vedea nimeni ca i-ai vizualizat profilul poti intra la cont apoi la confidentialitate si setezi : " Nu vreau sa afle niciun utilizator ca i-am vizualizat profilul".
Desigur ii creste numarul de vizite pe hi5, si hi5-ul arata ca altcineva, nu tu, i-a vizualizat profilul.

| kaTTsu a răspuns:

Nu. da chiar nu ai incercat? straight face Nu apare vizualizarea pozelor sale doar contului de hi5

| TeoPT a răspuns:

Pai... daca are doar albumele de poze private ii poti vedea pagina principala a profilului, daca are tot profilul privat nu poti trebuie sa il adaugi ca prieten

| scarly86 a răspuns:

Poti intra in setting urile profilului tau de hi5 si poti sa alegi sa nu le mai apara ca au fost vizitati de catre tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti tonguetongue tzapa tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, si eu ma intreb acelasi lucru