| Danyel a întrebat:

Daca cineva ti-ar indeplini 3 dorinte...care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

1.Sanatate
2.O casa
3.Sa imi mai indeplineasca inca vreo 3 milioane de dorinte

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

1. o luna de stat in asia, cu turul fiecarei tari si cazare gratuita, de fapt toata calatoria sa fie gratuitalaughing
2. sa fiu apreciata si iubita pentru ceea ce fac.happy
3...thinking inca 3 dorintelaughing)

| R_8074 a răspuns:

Imi e de ajuns doar una singura si as fi cea mai implinita din lume. Vreau sa traiesc alaturi de persoana iubita pentru totdeauna. E cel mai important lucru pentru mine.

| iza4ever a răspuns:

1. Sa nu se termine vacanta de vara. 2. Sa cresc mai repede ca sa ma pot angaja si sa am banii mei. 3. Sa pot face o calatorie in jurul lumii si sa vizitez toata tarile ca sa raman cu gura cascata cand o sa fiu fix in fata unui zgarie-nori. big grin

| AdiDassler a răspuns:

1.sa fiu sanatos si eu si familia
2.sa nu am lipsa de bani
3.sa mai am inca 1000000 de dorinte happy

| brunetzelu a răspuns:

Salut.Nu am nevoie decat de sanatate si sa ma tina alaturi de iubita mea ca pentru restul nu am nevoie sa ma ajute nimeni, ma pot descurc si singur.

| Sara_6623 a răspuns:

1.Sanatate
2.Fericire
3.Bani