| FuCkMAn a întrebat:

Daca concediezi un jucator pe top eleven manager football trebuie sa platesti cu bani reali? asa mi-a zis cineva MS ANTICIPAT

4 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Si cica doar 46% au trecut BAC-ul. Asa multi!?

| FuCkMAn explică:

Uite un alt specimen din categoria COCALAR care daca nu stie raspunsul la o intrebare trebuie sa jigneasca...de-aia Romania e asa cum e din cauza cocalarilor ca tine

| Christian826 a răspuns:

Daca nu-ti cere jocul sa dai numar de telefon card de credit sau alte lucruri prin care ar putea sa ceara de la tine bani cum crezi ca o sa te coste daca concediezi un jucator e o gluma si tu esti tampit

| Drink_Power_1998 a răspuns:

Nu e adevarat, stai linistit.