| Lexy_8521 a întrebat:

Daca cumperi de la cosmote un telefon in rate pe 6 luni trebuie sa platesti ceva intai, avans sau prima rata?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Parerea mea este sa te duci sa vorbesti direct la cosmote. ei sunt cel mai in masura sa iti explice cum sta treaba.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la bancpost sa iti faci card euroline si apoi mergi cu cardul la cosmote si iti cumperi telefonul cu banii de pe card iar apoi o sa platesti rata la banca(adica pui banii inapoi pe card)sper sa iti fie de folos

| Andre_Andreea_1996 a răspuns:

Merge si in rate? Si mai exact cate? big grin