| deutSa a întrebat:

Daca D-zeu ti-ar da dreptul la o singura dorinta, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
| Ramm009 a răspuns:

Sa am o persoana alaturi in momentele grele

24 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa dau de o femeie care sa ma pretuiasca asa cum sunt.
o.o in rest.
Sanatate ce pot cere?
Ca daca ai sanatate si ai sufletul pereche langa tine
Treci mai 'usor' peste toate.

| Twp3w a răspuns:

1.Sa pot fi perfecta referindu-ma la fizic dar si la partea sufleteasca si asa voi fi sigura ca voi ajunge in rai!winking... De fapt as vrea doua dorintee laughinglaughing Dar cea mai importanta e primaa :X... 2.Sa pot sa fiu cu persoana iubita de care m-am despartit si sa nu mai existe certuri crying

| Nymphetamine a răspuns:

Sa mai am 100 de dorinte!

| AndaWest a răspuns:

Sa nu mai existe boli

| AndreiZz a răspuns:

In locul in care ma voi duce sa am cemi place mie mai multtongue 2 lucruri.O sala si muzica Trance.

| BroascaCuElice a răspuns:

Sa nu existe scoala

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Eu imi doresc deja ca cei dragi mie sa nu moara niciodata.
Pa, pa.

| ellalove a răspuns:

Ca tot binele din lume sa fie doar pentru mine:X

| emokyda98 a răspuns:

Ca mama sa ma inteleaga in toate

| Elenna219 a răspuns:

Cred ca... sa pot schimba o parte din trecut

| soraluisatan a răspuns:

Sa nu am niciodata proleme de sanatate, pentru ca sanatatea nu poate fi cumparata!

| Fiction a răspuns:

Sa mi se indeplineasca toate dorintele pe care le rostesc. happy

| gaby_1815 a răspuns:

Ca toti oamenii sa fie credinciosi cu adevarat si sa fie sanatosi!

| callmebeautiful a răspuns:

Sa nu mai fie oameni rai pe pamant.

| IulyaN_2743 a răspuns:

Dorinta mea ar fi sa imi mai dea 100 de dorinte:
1:Sa fiu Nemuritor
2:Sa nu trebuiasca sa merg la scoala
3:Sa nu trebuiasca sa muncesc
4:Sa fiu miliardar
5:Sa am multi copii
6:Sa am un castel
7:Sa am o tara a mea
8:Sa am un fel de carrefour in castel cu de toate sa imi iau ce vreau
9:Sa fiu sanatos
10:Sa am persoana iubita totdeauna langa mine
11:Sa fie toata lumea cinstita
12:Sa am parcuri
13:Sa am un Mercedes Decapotabil
P.S: Si pana la o suta sa le las pentru mai tarziu sa imi doresc toata viata si app dorinta 99 este
99:Sa mai am 100 de dorintelaughing)

| Larisa_9449 a răspuns:

Sa am o viata usora si frumoasa adica: sa nu se intsample nimic cu familia meah, sa gasesc pe cineva cu care sama inteleg si sa ma iubeasca, sa am o slujba buna sa fie totul frumos fara sa mai vad lacrimi si trsitete

| TheJeryk0 a răspuns:

Sa nu mai fi existat Lucifer happy

| TheJeryk0 a răspuns:

Sa nu mai fi existat Lucifer, pentru ca daca nu exista Lucifer. nici noi nu ne aflam pe pamant in momentul de fata. nu eram cazuti, nu ne aflam pe acest site.
Din cauza lui lucifer a cazut si omul. asa ca... daca n-ar fi fost Lucifer n-ar fi fost nimic din ce spuneti voi aici [ Scoala, sanatate, animale chinuite pe pamant, Si ce mai spuneti voi aici ]
Deci. Cred ca acesta este cel mai bun raspuns pentru ca le cuprinde pe toate.

| Lore_8435 a răspuns:

.Sa nu mor probabil.

| Rayazuzi a răspuns:

Sa fiu cu tipul pe care il plac de 8 luni...si nu-i nimic intre noi.laughing x_x.si daca se poate.pana la adanci batranetilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ajung in Raihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intalnesc iubirea vietii mele si sa fim imprreuna :X:Xhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dorinta mea ar fi sa nu mai fie chinuite animalele pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu fericit.sau,daca e prea mult, in Romania sa se intre cu viza.